PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419590}

27 sukienek

27 Dresses
6,3 89 165
ocen
6,3 10 1 89165
27 sukienek
powrót do forum filmu 27 sukienek

Wlasnie obejrzalam i musze powiedziec, ze film bardzo fajny. Potrzebowalam czegos na 'odstres' i on to sprawil ;) Zdecydowanie polecam, szczegolnie dla osób ktore lubia glównych aktorów
świetny scenariusz, świetna gra autorska, ŚWIETNY FILM .
Duże brawa dla Jamesa Marsdena który świetnie odegrał swoją role ogólnie bardzo dobry aktor polecam film. :)
8/10

ocenił(a) film na 7
Kathryn_fw

Potwierdzam, idealny film na odstresowanie, prosty i głupiutki, ale też pokrzepiający na duchu (jak każda bajka). To komedia romantyczna w czystej postaci i dlatego ode mnie ma 7/10

Kathryn_fw

nooo, mnie też się strasznie podobał:) z reguły nie lubię komedii romantycznych, ale "27 sukienek" jest tak świetny, e obejrzałam go trzy razy i za każdym razem bawiłam się świetnie... :)

ocenił(a) film na 8
Kathryn_fw

Super, wczoraj widziałam poraz drugi i spodobał mi się jeszcze bardziej. Uśmiałam się na scenie z "godzillą" i przebieranek w taksówce, a najlepsza była scena w barze + taniec na ladzie. Dobrze dobrani wszyscy aktorzy, a James Marsden jest mega przystojny w tym filmie (podobny trochę do Iana Somerhaldera). Katherine Heigl zagrała bardzo naturalnie i chyba ten film podoba mi się ciutkę bardziej niż Brzydka Prawda.

ocenił(a) film na 8
Kathryn_fw

To prawda, świetny film i wspaniała ścieżka dźwiękowa. Najlepsza piosenka z filmu to według mnie "Be here now" - Ray LaMontagne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones