PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419590}

27 sukienek

27 Dresses
6,3 89 165
ocen
6,3 10 1 89165
27 sukienek
powrót do forum filmu 27 sukienek

zresztą jak wszystkie filmy w których gra Heigl

didia

mi również się bardzo podobał. :)

didia

No nie powiedziałabym. Heigl jest już za dużo w tych wszystkich komediach romantycznych. Jest opatrzona i miejscami irytująca.

DagnaMara

jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju . rewelacyjnie gra każdą rolę. Nie ulega watpliwości jej wielki talent aktorski .poza tym jest niezwylke piękną kobietą.fakt ze zazwyczaj gra w komediach romantycznych , jednak stwierdzic trzeba ze jest do tego stworzona. i za to ją lubię.

didia

Wielki talent aktorski? Bycie stworzonym do komedii romantycznych nie oznacza posiadanie "wielkiego talentu aktorskiego". To tylko znaczy, że umie rozśmieszać ludzi (powiedzmy).

DagnaMara

nie oceniam jej na podstawie samych komedii romantycznych. oglądałam bardzo duzo filmów z jej udziałem(np. miłośc przychodzi powoli czy w serialu "roswell").Jest dobrą aktorką. Naprawdę dobrą.Każdy film w którym gra ogląda się lekko i przyjemnie.

didia

Ja też nie widziałam jej tylko w komediach romantycznych. Jest przeciętną aktorką jakich wiele.

DagnaMara

Nie jest przeciętną aktorką. Swiadczą o tym jej wielokrotne nominacje do nagród i wygrana w "Chirurgach" (to nie jest komedia).Jest moją idolką i nie racz mnie przekonac ze jest zła. Moje zdanie jest takie że jest wspaniała. Nikt zgadzac sie ze mną nie musi.Ale troche odbieglismy od tematu bo tematem jest tu 27 sukienek a nie sama Katherine.Świetna komedia godna polecenia:)

didia

27 sukienek to chyba jej najlepszy film, tyle w temacie.

ocenił(a) film na 10
DagnaMara

film rewelacyjny tak jak aktorka koniec rewelacja jak te wszystkie kobiety stały w jej sukienkach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones