PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419590}

27 sukienek

27 Dresses
6,3 89 174
oceny
6,3 10 1 89174
27 sukienek
powrót do forum filmu 27 sukienek

Nie rozumiem dlaczego nie jest blokowana opcja oceny filmu przed jego premierą. Czy ktoś jeszcze na to nie wpadł??? Filmu nikt nie widział, a jego ocena przekracza 9 pkt. Niby dobry portal filmowy a pozwalają na takie bzdury !!! Powinni tego zabronić !!!

ocenił(a) film na 6
74mariusz

światowa premiera już była więc na pewno część osób oglądało już ten film... więc czemu zabraniać głosowania ?

74mariusz

Większość znaffcuff i ekspertuff z tego portalu już ściągnęła sobie film z internetu nakręcony trzęsącą się ręką w jakimś kinie i zgrywają teraz, że niby widzieli w Nowym Jorku, ha ha ha!!!

ocenił(a) film na 10
ogur_2

ja dziś byłem na przed premierze :) i obraz był rozmyty bo w reżyserce chyba śpią albo dysponują wersją z kamerki ;)

ocenił(a) film na 10
ogur_2

ogur... sluchaj, ze ty sciagasz a nastepnie ogladasz filmy nagrane kamerka to nie moj problem. Wiec przestan zgrywac cwaniaka, dzieciaki neostrady powinny byc zaraz banowane z filmwebu.

74mariusz

jaki masz problem ? przeciez jest jak Pani "BlairWaldorf" wspomniala, spora czesc osob juz ogladala ten film, a ze ty mieszkaz w zapyzialej polsce, to nie znaczy ze inni maja glosowac w tym samym czasie co ty!

dsym

zważaj na słowa, światowcu dsym.

DaKar

alez zwazam, nikogo nie obrazilem (a jesli tak, to wybaczcie, nie mialem takiego zamiaru) .... chodzilo mi o to ze ktos ma prawo wypowiedziec sie o filmie, ktory juz widzial - przed premiera w polsce, w kraju, w ktorym premiery sa pozniej niz na swiecie - o to chodzilo! pozd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones