PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419590}

27 sukienek

27 Dresses
6,3 89 174
oceny
6,3 10 1 89174
27 sukienek
powrót do forum filmu 27 sukienek

niestety nie wiem jaki to tytuł ...a wpadła mi w ucho zresztą ktoś chciał żebym załatwił ..pomożecie

Mati_cmg

Nie oglądałm zwiatunów, ale w reklamie telewizyjnej leci Alicia Keys - No one.

Naley

W zwiastunie napewno Meroon5 - Makes me wonder

ocenił(a) film na 6
Naley

no dzięki maroona to znam i tego akurat nie potrzebowałem ...to co potrzebuję to no one jeszcze raz dzięki

Naley

w reklamie leci muza Alicia Keys - No one.

Kinomaniak20

Jak mozna nie znac takiej piosenki, NIE MOWIĄC O Wykonawcy :D

Lukas_Scott

można. Ja za nią nie przepadam na przykład xD

Naley

` No one - super piosenka .;]]]]]

[niby dlaczego za krótki ?!]

Mati_cmg

moze chodzi o ten kawałek: Regina Spektor - Fidelity , mi sie bardzo podoba:)

ocenił(a) film na 7
kasia_k_82

Świetny kawałek, jeden z moich ulubionych... Szkoda że nie użyto go w samym filmie. Co do "No one" to naprawde trzeba żyć bez radia żeby tego nie znać.. Mnie osobiście już dawno się przesłuchał. Amerykański trailer jest o wiele lepszy:)

Mati_cmg

Elton John - Bennie and the Jets
Sara Bareilles - Bottle it up
Bloc Party - So here we are
James Morrison - Undiscovered

ocenił(a) film na 6
mzagro

hehe no ja żyje bez radia to po pierwsze nie znam takich piosenek bo to nie mój styl tak trudno to zrozumieć to po drugie a tytuł był mi potrzebny tylko dlatego że ktoś mnie o to poprosił chociaż piosenka nie najgorsza ...

a tak na marginesie to wiesz co to Public Enemy, albo N.W.A jak możesz nie wiedzieć ...pamiętaj że takie coś zawsze działa w 2 strony

mzagro

Zabrzmi to Cię śiesznie ale kocham Cię za tą piosenkę Johna Eltona. Uwielbiam ją. Chociaż na filmie jest inne wykonanie. Muszę teraz wyszukać czyje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones