PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419590}

27 sukienek

27 Dresses
6,3 89 174
oceny
6,3 10 1 89174
27 sukienek
powrót do forum filmu 27 sukienek

genialny

ocenił(a) film na 10

Jezeli człowiek nie potrafi dostrzec piękna w tym filmie to jest opóźniony. Film jest rewelacyjny i opowiada o pięknej miłości która kazdy chce przeżyć:) Kretyni,ślepcy i pozbawieni uczuc moga tylko i wyłącznie oceniac ten film na 5...ale to tyko taka mała dygresja z mojej strony

see you later

ocenił(a) film na 7
kasienka_91_91

Zgadzam się! Mnie ten film bardzo się podobał i wzbudzał ogromne emocje. W sumie myślałam, że ona będzie z szefem a jej siostra z tym dziennikarzem. Można super wczuć się w sytuacje Jane ja aż drżałam na widok szefa razem z nią i byłam na niego wściekła :D Jane jednak dobrze wybrała :)

ocenił(a) film na 8
Aferka

przeciez od samego poczatku bylo wiadomo ze ona sie odkocha w szefie i bedzie z dziennikarzem, film strasznie przewidywalny i nuuuuuudny...jak jeszcze raz przeczytam ze gleboki i piekny to sie zaczne w glos smiac

ocenił(a) film na 3
kasienka_91_91

Mam mieszane uczucia. Film sam w sobie był całkiem sympatyczny, ale miejscami brakowało mi jakiejś ścieżki dźwiękowej ;d, a może po prostu film miał beznadziejnego lektora i to mnie tak wkurzało?! Zdecydowanie muszę oglądać filmy z napisami. Ogólnie muszę przyznać jednak, że film miał świetną fabułę.

kasienka_91_91

Jak dla mnie to ten film był genialny ; ). Naprawdę bardzo mi się podoba!
Hmmm.. 9/10 ^ ^

ocenił(a) film na 5
kasienka_91_91

"Jezeli człowiek nie potrafi dostrzec piękna w tym filmie to jest opóźniony."

Ot taka sobie komedia romantyczna, podobnych filmów do niej wiele. A co do opóźnionych to co są gorsi? Właśnie pokazałaś że są o wiele przed tobą chociażby tym że nie gadają takich bzdur.

"Film jest rewelacyjny i opowiada o pięknej miłości która każdy chce przeżyć:)"

Film jest co najwyżej niezły, nie wnosi nic nowego czego byśmy już nie widzieli w tego typu produkcjach i opowiada o miłości w którą wierzą stare panny, brzydule czekające na księcia z bajki i rozwydrzone nastolatki. Ja wole wierzyć w zwyczajne zakochanie a nie jakieś tam puste marzenia o złotych klamkach.

"Kretyni,ślepcy i pozbawieni uczuc moga tylko i wyłącznie oceniac ten film na 5..."

Gratki za tolerancje. Widać że jesteś totalnym znawcą arcydzieł O.o

"ale to tyko taka mała dygresja z mojej strony"

To tylko taka mała ironia z mojej strony

Last_Ronin

Film taki sobie, bardzo przewidywalny od samego początku wiedziałam co się zaraz stanie. Lecz jednak bardzo sympatyczny, że się tak wyrażę, i zresztą jak zwykle fantastyczny James Marsden, jak dla mnie 4/10.

kasienka_91_91

Lubie komedie romantyczne, dlatego jestem rozczarowany... Niby wszystko jest w porzadku: nowojorskie klimaty, sluby, slodka Katherine Heigl, przystojny James Marsden - ale czegos zabraklo :/
Zaczelo sie calkiem interesujaco, spodziewalem sie czegos na miare "Kiedy Harry spotkal Sally" czy "Serenpidity" - a ledwie wytrzymalem do konca znudzony wtorna i przewidywalna fabula. Ocene zawyzam z sympatii dla aktorki.
6/10

ocenił(a) film na 10
CyboRKg

Ja również uważam że film świetny :)
Ma w sobie takie coś, że za pierwszym razem mnie nie zaciekawił, ale za drugim po prostu oniemiałam. Kocham scenę w barze przy Benny & The Jets :)

Avatar też niesamowicie przewidujący a taki 'hit'.
Ale to nie ma żadnego znaczenia, film przepiękny.

ocenił(a) film na 10
kasienka_91_91

Ja również uważam ten film za rewelacyjny. Oglądałam go setki razy i za każdym razem podoba mi sie tak samo.
Scena w barze Benny & The Jets jest Najlepsza :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones