PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419590}

27 sukienek

27 Dresses
6,3 89 165
ocen
6,3 10 1 89165
27 sukienek
powrót do forum filmu 27 sukienek
ocenił(a) film na 10
valentinee9

jak chcialas sobie obejzec smieszny film to np. straszny film 1234 itd. to jest komedia romantyczna, z niezla fabula i swietna gra aktorska,

azille_filmweb

Chyba oglądałem inny film.... Cały film to tragedia! Każdy do każdego jest dupkiem, żeby na końcu i tak mogło się skończyć happy endem. Każdy z bohaterów myśli tylko o sobie i robi świństwa innym. Możesz mi powiedzieć dlaczego główna bohaterka tak postąpiła z tym pokazem slajdów? Przez to jej siostra wyszła na zwykłą ladacznicę. Bo co? Ich związek opierał się na kłamstwie? No litości czy jedzenie mięsa i nielubienie psów to jakieś straszne winy? To czemu to zrobiła? Bo zniszczyła sukienkę matki? No dobra różni ludzie się zdarzają ale w końcu były rodziną... Mi tylko jeden powód wydawał się racjonalny. Bo była zwykłą zołzą i zazdrościła siostrze, że jest z facetem, którego "kocha". Tak naprawdę to miała dostatecznie dużo czasu, żeby uwieść tego swojego szefa ale wolała to zrobić kiedy już był zajęty. A ten redaktorek? Obsmarowałem babkę która mi się podoba i jest teraz na mnie zła, mam to w dupie przynajmniej mam dobrą pracę. No błagam czemu ja to w ogóle oglądałem???

ocenił(a) film na 10
kezs

po pierwsze nie kazdy w tym filmie mysli o sobie. dlaczego jane pokazala slajdy? nie dlatego ze byla zolza, nie dlatego ze tamta zniszczyla suknie matki, tylko dlatego ze tess byla pieprzona egoistka, ktora myslala tylko o sobie. jane mimo tego ze tess zwiazala sie z jej szefem byla dla niej w stanie zrobic wszystko, mimo iz kochala tego mezczyzne, byla w stanie zrobic im ten slub byc pierwsza druhna i nawet dac obiecana jej sukienke mamy , zrobila by dla tess wszystko bo ja kochala jak siostre, i mysle ze patrzac na szefa jaki jest szczesliwy z tess nigdy by tego nie rozwalila jednak miarka sie przebierala, w momencie kkiedy jane zobaczyla jak tess wykorzystuje chlopca do sprzatania itd,jak pokazuje kogos kim nie jest, i na tym buduje zwiazek na klamstwie, ostatnim impulsem nie do przezycia dla jane bylo pociecie sukni i chamskie zostawienie jakis sskrawko ktore do niczego sie nie nadawaly, i jeszcze glupie komentare tess ze bys sie w nia nie zmiescial itd, pozatym redaktor nie mial tego w dupie ze ja obsmarowal.

azille_filmweb

Tak ta laska pokazała te slajdy bo była altruistką, nie ma to jak samemu sobie nie być w związku i rozpierdzielać inny bo im by się udało.

kezs

Pełna zgodą, wbrew intencjom reżysera zła siostra okazała się być tą dobrą i bardziej sympatyczną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones