PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419590}

27 sukienek

27 Dresses
6,3 89 174
oceny
6,3 10 1 89174
27 sukienek
powrót do forum filmu 27 sukienek

zamulator

ocenił(a) film na 4

Mi sie osobiscie nie podobał, był męczący i przewidywalny, chciało mi się na nim spać, a po nim zasnąłem, ale każdy ma inny gust.

blackomen

przewidywalny byl jak 99% filmow, a zwlasszcza komedi romantycznych.... la emi sie podobal :)
szczerzylam sie jak glupia... ;)

ocenił(a) film na 7
blackomen

a widziałas(es)"miłośc i inne nieszczęscia"? to jest dopiero zamulator ... :](proponuje wielka dawke kofeiny przed obejrzeniem)

co do tego filmu to moim skromnym zdaniem jest świetny :)

ocenił(a) film na 3
blackomen

film jest PRZEnudny, a Kate wydaje się jakaś taka brzydsza niż w "Grey's Anatomy"... i ma strasznie mały zasób min... jak się uśmiecha to cały czas tak samo, jak jest smutna to nie wiadomo o co jej chodzi... Ten film ratują trzy sukienki xD

blackomen

a mnie się podobał:)idealny żeby obejrzec z facetem,nic męczącego,ambitnego i trudnego do zrozumienia:P:P:P

ocenił(a) film na 4
blackomen

Zgadzam się z założycielem tematu. Szału nie było. Nawet nie było się praktycznie z czego śmiać. Nie polecam, chyba że ma ktoś trudności z zasypianiem to jak najbardziej. Oczywiście to moja skromna opinia i nie musicie się z nią zgadzać ;]

czaarownicaa

Też się na tym niemiłosiernie wynudziłam.. To trochę dlatego, że nie przepadam za komediami romantycznymi, ale też z pewnością widziałam lepsze. Chwilami myślałam, że nie dotrwam do końca i uciekne z krzykiem z sali, albo będą mnie musieli wynosić;D

blackomen

No cóż, taki zwykle są komedie romantyczne i albo się je lubi, albo nie. Mnie osobiście film bardzo się spodobał.
Taka naiwna historyjka przywołująca na ustach uśmiech :)
Pozdrawiam;)

ocenił(a) film na 4
blackomen

jedna z najbardziej nudnych komedii romantycznych jakie oglądałam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones