Malin Akerman

Malin Maria Åkerman

6,8
7 276 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Malin Akerman

Oglądając 'Watchmen' byłem przekonany, że gra w nim Lucy Lawless. Podobieństwo jest uderzające...

_illusion_

no jest podobna ale każdy fan Lucy na pewno je rozróżni, podobieństwo jest tym bardziej uderzające że w watchmenach ma fryzurę na xene ;]

basia2468

Nie jestem fanem Lawless, ale przez cały film byłem przekonany, że to ona. Przefarbowana na czarno, długi włosy... Dopiero nie dawno zauważyłem, że oglądałem z nią film 'The Heartbreak Kid'. W życiu bym nie pomyślał, że to ta sama osoba.

_illusion_

Miałam dokładnie takie samo wrażenie,dopiero teraz przeczytałam,że to nie ona...

_illusion_

Założyłem się że to Lucy"Xena" Lawless i przegrałem piwo:))))
Bardzo podobna i lepiej wygląda jako brunetka niż blondynka.
ALE SEX BOMBA!!!!!
ALE SEX BOMBA!!!!!
ALE SEX BOMBA!!!!!
ALE SEX BOMBA!!!!!
ALE SEX BOMBA!!!!!

dawkaff12ps2

hehe nom wiedziałem że kogoś mi przypomina ,ale kilka różnic jest chodziarz gdyby zrobiono jej fotkę w stroju Xeny i czarnych włosach raczej bym się nieskapnoł ;]

kefirhero

Chodziarz, nieskapnoł... Co to jest w ogóle? Zainstaluj sobie nowoczesną przeglądarkę, skoro Twoja głowa nie daje rady ze słowami, a ta Ci podświetli błędy... Np. u mnie słowa skopiowane od Ciebie aż świecą na czerwono... Chodziarz nie, bo jest taki zawód/zawodnik sportowy:)

rvs_designer

hehehehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones